Yumruk biçiminiz kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! İşte yumruk yapma biçiminize nazaran karakter tahlili yapan kişilik testi

Baş parmağınızı yumruğunuza sokmanız ne manaya gelir? Neden baş parmağını her vakit yumruğunun içinde tutuyorsun? Ya da neden baş parmağını işaret parmağına dayıyorsun? Yahut yumruk yaparken neden tüm parmaklarınızı kilitlemek için baş parmağınızı kullanıyorsunuz? Yumruk atma formunuzun kişilik özelliklerinizi ortaya çıkardığını biliyor muydunuz? Nasıl ki dudaklarınızın hali, parmak uzunluğu, kolları çaprazlama biçimi, uyku durumu, burun hali, oturma konumu vb. bilinmeyen kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarabilir, benzeri halde yumruk biçiminiz de gerçek kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarır.

YUMRUĞUNUZU TUTMA BİÇİMİNİZ SİZİN HAKKINIZDA NE SÖYLÜYOR?

Kişilik Testleri, kendiniz, sevdikleriniz yahut sevmedikleriniz, tercihleriniz, nasıl düşündüğünüz, duygusal zekanızı ve ayrıyeten IQ düzeyiniz hakkında bilgi edinmek için üstün bir araçtır. Bu testler, ruhsal yapınızı, duygusal ve rasyonel niyet süreçlerinizi derinlemesine incelemek ve doğumumuzdan bu yana yıllar boyunca sıklıkla bastırdığımız derin, saklı kişilik özelliklerini tespit etmek için bilimsel olarak tasarlanmıştır.

Gelelim işin eğlenceli kısmına. Yumruk yap ve yumruğunu sıkmanın senin hakkında ne söylediğini öğren.

YUMRUK KİŞİLİK TİP A

Başparmağınız dışarıyı yukarıyı gösterecek halde ve işaret parmağınızın üzerinde oturarak yumruğunuzu sıkarsanız, doğuştan başkansınız. İçeride gergin yahut emin olmasanız bile, bir istikrar ve güç havası yayıyorsunuz. Amaçlarınıza ulaşmak için yorulmadan çalışan odaklanmış bir bireysiniz. Yeteneklisiniz ve iş yerinizde yahut işinizde ya da hangi çabayı üstlenirseniz üstlenenin öne çıkma eğilimindesiniz. Yeni şeyler yahut yerler keşfetmeyi ve öğrenmeyi seviyorsunuz. IQ düzeyiniz yüksek. Ayrıyeten öteki insanlara rehberlik etmekte ve onların çıkarlarını gözetmekte güzelsiniz. Ekseriyetle tavsiye için aranırsınız. Sen de kibar ve cömertsin. Haksızlıktan tiksiniyorsun. Diğerlerine yardım etmeyi seviyorsunuz. Bazen nezaketiniz, insanların sizden faydalandığı durumlarda sizi yakalar. Çok sosyalsin. Beşerlerle ilgilenirken nazik ve rahatsınız. Sen düzgün bir dinleyicisin. Sakinsiniz ve akla yatkın bir karar vermek için her şeyi gözden geçiriyorsunuz.

Temel kişilik özellikleri: enerjik, meraklı, istekli, şefkatli, başkan, istikrarlı, güçlü, odaklanmış, başarılı, kaşif, yüksek ıq düzeyi, diğerlerine yardım eden sevgi, cömert, adalet aşığı, girişken, güzel dinleyici, bilge, özdenetim.

YUMRUK KİŞİLİK TİPİ B

Yumruğunuzu, başparmağınızla dışarıda tüm parmaklarınızın üzerinde otururken sıkarsanız,sen son derece yaratıcı bir beşersin. Benlik hürmetiniz yüksek. Çekicisiniz ve cazip bir kişiliğe, zihniyete ve irtibat hünerlerine sahipsiniz. Bir odada çoğunlukla ilgi odağı sizsiniz. Dürüstlüğünüz ve zekanız için takdir ediliyorsunuz. Yolunuza atılan övgü ve hayranlığın tadını çıkarırsınız. Kişiliğinize sahip olmaktan korkmuyorsunuz. Kibirli değilsin, fakat katiyetle kendine inanç ve inanç havası yayıyorsun. Söyleyecekleriniz yahut yapacaklarınız konusunda netsiniz. Açık havada yahut toplumsal toplantılarda olmaktan hoşlanıyorsunuz. Ayrıyeten kendi şirketinde kendi kendine yeterlisin. Dürüst olmak ya sizi hayatta öne çıkarır ve bazen başınızı belaya sokar ya da beşerlerle sertleşir. Bir yerde yahut rutinlerde çok uzun müddet kapalı kalmayı sevmiyorsunuz. Kendini söz etme konusunda güzelsin. Sen bir büyücüsün. Tekrar de, ne kadar sevecen olursan ol, bir şeyi yahut birini umursamayı bıraktığında, onunla işin biter. Kendine olan saygını hislerin üzerinde tutmaya kararlısın.

Temel kişilik özellikleri: yaratıcı, yüksek benlik hürmeti, alımlı, cazibeli, bol zihniyet, tesirli irtibat marifetleri, yüksek zeka, kişiselliklerine sahip olan, açık kelamlı, kendine kâfi, alımlı, hislerin üstünde kendine hürmet.

YUMRUK KİŞİLİK TİPİ C

Baş parmağınız tüm parmaklarınızın içindeyken yumruğunuzu sıkarsanız,sen içe dönük birisin Mahremiyetinizi seviyorsunuz ve fikirlerinizi yahut hislerinizi kendinize saklama eğilimindesiniz. Kendi şirketinde harcama yapmakta sorun yok. Son derece yaratıcısın. Alışılmışın dışında eşsiz fikirler buluyorsunuz. Sırf size benzeyen yahut gerçek kontaklara bedel veren beşerlerle ilişki kurabilirsiniz. Son derece şefkatli olabilirsiniz. Ekseriyetle daha az konuşur ve daha çok dinlersiniz. Empatik de olabilirsiniz. Çok yüksek sesle yahut küstahça konuşan insanların yanında duramazsınız. Kendileri hakkında çok fazla övünen insanları da sevmiyorsunuz. Drama ve dedikodudan hoşlanmıyorsun. Ekseriyetle utangaç ve utangaç biri olarak görülürsün. O denli olabilirsin lakin biri yoluna çıkarsa ya da seni yanlış yola sokarsa, onları onların yerine koyarsın. İşiniz, bağlarınız, arkadaşlarınız ve aileniz hakkında çok tutkulusunuz. Her küçük detayla ilgileneceksin. Alenen, düşük profilli yahut utangaç bir tutum sergileyebilirsin ancak özel çevrende çok komik ve çekicisin. Kriz vakitlerinde bile halini muhafazada çok yeterlisin. Hayattaki birden fazla şeyde sevgi, hoşluk ve ahenk görürsünüz.

Temel kişilik özellikleri: içine kapanık, mahremiyeti seven, alışılmışın dışında düşünen, kıymetler gerçek irtibatlar, empatik, dramadan yahut dedikodudan hoşlanmama, utangaç, utangaç, tutkulu, küçük detayları fark eder, toplum içinde düşük profili fiyat, zen üzere bir hayat sürdürür, uyumlu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.