Uygun fiyatlı Apple Watch Series 3 için indirim fırsatı; işte akıllı saatin fiyatı

Apple Watch Series 7, Apple’ın bugüne kadarki en iddialı akıllı saati olsa da yüksek fiyatı sebebiyle ne yazik ki herkese hitap etmiyor.

Kullanıcılar Apple Watch Series 3 gibi eski Apple Watch modellerini de tercih edebilirler. Apple Watch Series 3’ün fiyatı yapılan bir indirimle 2.979 TL’ye düştü. Akıllı saatin daha önceki fiyatı 3.349 TL idi. 42 mm boyut ölçüsüne sahip olan akıllı saat  üst modellerin sunduğu çoğu özelliği bünyesinde barındırıyor. EKG özelliğine destek vermeyen model kullanıcıların telefonlarına gelen bildirimlerini saat üzerinden cevaplandırmasına imkan tanıyor. Aktivite ve antremanları da takip etmeye olanak tanıyan saatte GPS özelliği de mevcut. Çift çekirdekli S3 işlemcisinin kullanıldığı saatin gövdesinde alüminyum malzeme yer alıyor. Watch Series 5’te elektriksel kalp sensörü yer alırken paylaştığımız modelde optik kalp sensörü mevcut.

Apple Watch Series 3 modelinin pil ömrü performansı nasıl?

Watch Series 5’te her zaman açık ekran özelliği yer alırken Watch Series 3’te bu özellik mevcut değil. Pusula özelliğine de sahip olmayan saatte 312 x 390 piksel çözünürlüklü bir OLED ekran yer alıyor.  Bluetooth 4.2 bağlantısına sahip olan saat tam dolu pille 18 saat kullanım imkanı sunuyor.

Samsung Galaxy Note20 Ultra indirimi kadar bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.