Steam’de Haftanın En Çok Satan Oyunları: İşte Dünya Trendleri

Steam verileri bu hafta da dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların oyun alışkanlıklarını ortaya koyuyor. Gelin dünyanın dört bir yanındaki oyuncular bu hafta tercihlerini hangi oyunlardan yana kullanmışlar bir göz atalım.

1. Lider hiç değişmiyor.

CS:GO aylardır sürdürdüğü liderlik serisine bu hafta da devam ediyor. Yaz aylarında çıkacağı belirtilen Counter-Strike 2 öncesinde oyuncu sayısını arttıran oyun o vakte kadar tahtını bırakacak gibi görünmüyor.

2. Call of Duty: Modern Warfare II de yükselişteki oyunlardan.

Geçtiğimiz haftaya göre 9 basamak birden yükselerek ikinciliğe oturmayı başaran Call of Duty: Modern Warfare II’nin bu sıçramasında oyunun yüzde 45 indirimde olmasının da payı büyük.

3. Rockstar Games’in efsanesi Red Dead Redemption 2’de bu haftanın sürprizlerinden.

2018 yılında çıkış yapan oyun pek çok oyuncu ve otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi oyunlar listelerine sokuluyor. ‘Bu kadarını da mı düşündünüz’ dedirten detayları, harika hikayesi, atmosferi ve karakterlerinin derinliği ile Red Dead Redemption 2 oyuncuyum diyen kimsenin kaçırmaması gereken eserlerden.

5. Outlast Trials ise geçen haftaya göre düşse de hala listenin ilk beşi içinde.

Efsane korku oyunu serisi Outlast bu kez karşımıza arkadaşlarımızla da deneyimleyebileceğimiz Outlast Trials ile çıkıyor. Henüz geçtiğimiz günlerde çıkış yapan oyun şimdiden popülerliği yakalamayı başardı.

Listenin geri kalanı ise şöyle.?

  • Grand Theft Auto V: Premium Edition

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

  • Grand Theft Auto V

  • Destiny 2

  • System Shock

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir