Sarıyer’de, eşini taciz eden şahsı tekme tokat dövdü

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Merkez Mahallesi’nde, geçen cumartesi saat 16.30 sıralarında, eşi Alparaslan Bozkurt’u bekleyen Gülden Bozkurt’a, geriden yaklaşan bir şahıs saldırdı.

Şahıs, Alparslan Bozkurt tarafından tekme tokat dövüldü.

Çevredekilerin ortaya girmesini fırsat bilen şahıs, süratle olay yerinden kaçtı.

“Bir anda sarıldı, beni kendine gerçek çekti”

DHA’nın haberine nazaran; Gülden Bozkurt, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

“Eşimle bir arada yürüyüş yapıyorduk bu yolda. Olağanda daima karşı yoldan giderdik lakin bugün buradan geçelim dedik. Eşim, ‘Çantamı meskende unuttum senden para alayım’ dedi. Cüzdanımı açtım on lira vereceğim, ekmek alıp gelecek karşıdan. Bir anda ardımda birisi bu türlü bam diye vurunca ben herhalde ayağı takıldı, bir şey oldu sandım ancak adamın eli belimde. Bir anda sarıldı, beni kendine yanlışsız çekti.


“Yardım istemek zorunda kaldım, tek bir kişi koştu”

O anda eşime baktım eşim bana baktı. Baktım ki eşim adamı dövmeye başladı. Ben sapık olduğunu anladım. Ben çığlık atınca çantacı beyefendi dışarı çıktı, eşimi tuttu. O anda çocuğum pusetin içinde uyuyor. Ben çaresiz bir formdayım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Çocuğumu uykudan kaldırıp kucağıma alıp insanlardan yardım istemek zorunda kaldım. Tek bir kişi koştu. Artık insanlık kalmamış.”

Alparslan Bozkurt ise şu sözleri kullandı:

“Eşimle bir arada yürüyüşe çıktık. Buradan geçerken ekmek alalım dedik. Eşim elini çantasına atıp para çıkarttı, bana verecekti. Birden eşimin beline sarıldı. Ben de panik halinde ne oluyor dedim. Olayın taciz olduğunu anladım. Dövmeye başladım aslında burada. Sağ olsun Doğan abi koştu çabucak geldi. Onu aldı elimden, yeterli ki de almış esasen. Sonra esasen kaçtı.”

“Burada bu türlü olaylar çok yaşanır”

Mahalle sakini Doğan Tek ise, “Bizim burada bu türlü olaylar çok yaşanır lakin bu çok kötü bir olaydı. Ben şurada kapının önünde dururken bir anda önümde oldu. Arkadaş süratli hızlı geliyordu ileriden, giderken bir anda yengenin beline sarıldı. O anda aslında sağ olsun Alparslan kardeş Osmanlı tokadını yapıştırdı. Biz tam mevzuyu anlayamadık. O ortada hanımı bağırmaya başlayınca ben gittim tuttum onu. Dedim ki ‘dur adamı bırak’ Oda ‘abi bırak karımı taciz etti.’ dedi.


“Hak edene dersini vermek lazım”

Karımı taciz etti deyince ben bıraktım esasen lakin o orta adam kaçtı, düzgün ki de kaçtı. Yoksa nitekim bugün bu mevzuları konuşmuyorduk. Lakin hak edene dersini vermek lazım olduğunu düşünüyorum. İnşallah bir daha tekrarı yaşanmaz.” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.