Parası geç yatan öğrenci AHBAP’ı CİMER’e şikayet etti, Haluk Levent’ten açıklama

Haluk Levent, reklam filmlerinden elde ettiği geliri 500 öğrenciye 6’şar bin TL’lik burs olarak dağıtılacağını açıklamıştı. Levent, Bir öğrencinin bursunun geç yatması nedeniyle AHBAP’ı CİMER’e şikayet ettiğini açıkladı.

Sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaşım yapan Haluk Levent, “Bazen şaşırıp kalıyorum. Araştırılmadan bu işler olmaz ki. 18 bin kişinin gelir durumunu tek tek araştırmak 2 ayı buldu. Sonra da hesaplarına 6’şar bin TL yatırdık. Ö.Y isimli bir öğrenci sonuçlar geç açıklandığı içim Ahbap’ı Cimer’e şikayet etmiş. 6 bin TL’yi de almış bu arada” dedi.

ÖĞRENCİDEN ÖZÜR

Daha sonra AHBAP’ı CİMER’e şikayet eden öğrenci özür diledi. Paylaşım yapan öğrenci, “Benim kızdığım şey geç yazması değil, en kısa sürede yatacak denilmesine rağmen 40 gün sonra yatmasıydı. Umut verilmesiydi unutmayın ki herkesin bir hayatı var ve ona göre planlar yapıyor. Ama ben yine de özür dilerim. iyi geceler dilerim” ifadelerini kullandı.” ifadelerine yer verdi.

HALUK LEVENT ÖZRÜ KABUL ETTİ

Öte yandan öğrencinin özrünü kabul ettiğini söyleyen Haluk Levent’ten yeni bir paylaşım daha geldi. Levent, ‘Cimere başvuran arkadaş ortaya çıkmış. Bu arkadaşımıza kim kötü söz yazarsa ben o şahsı engelleyeceğim. Sadece bu arkadaşa şunu tavsiye etmek istiyorum. Haluk abiniz sizler için emek harcarken 40 gün beklemenin karşılığı Cimere şikayet midir?Olmamalıydı. Bol bol twit atmalıydın. Özgürün özrünü kabul ettim. Yüklenmeyin özgüre. Ona hakaret eden 2 hesabı engelledim üzgünüm. Sonuçta genç arkadaşlar hepimizin şu hayatta ne eksikleri var kimbilir. Neyse konu kapanmıştır .’ açıklamasını yaptı.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.