OnlyFans Modeli ve Yayıncı Amouranth’a Dehşeti Yaşatan Sapık Yine O Evde

Başı uzunca bir süredir belalı sapığı ile dertte olan Amouranth’ın kabusu geri döndü! Yayıncı ve OnlyFans modelinin evine girmeye çalışan adam çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Twitch’in en olaylı isimlerinden olan Amouranth’ın başı dertten kurtulmuyor.

Platformun en tartışmalı kategorisi olan hot tub yayınlarının yıldızı, aynı zamanda OnlyFans içerik üreticisi de olan ve bundan çenemizi yoracak paralar kazandığını daha önce açıklamış olan Amouranth geçtiğimiz günlerde herkesi şok ederek evli olduğunu ve pek çok şeyi kocasının zoruyla yaptığını gözyaşları içinde itiraf etmişti.

Hayli ürkütücü bu anların ardından Amouranth sapığının geri döndüğünü açıkladı. Ancak bu kez adamı karşılayan polisler oldu.

Adamın yakalanıp polis arabasıyla götürülmeden önce biraz kovalamaca yaşandığını da dile getiren Amouranth polisler onu fark etmeden önce yavaşça yürüyerek uzaklaşmaya çalıştığını da söyledi.

Amouranth ise adamın bunun ilk eylemi olmadığını belirterek geri dönmesinden korktuğunu söyledi.

Daha önce de yayıncının evine defalarca gelmiş, son seferinde ise gizemli bir paket ve anahtar bırakmış olan adam önceki tutuklamalarının hepsinden salıverilmiş ve aynı eylemleri gerçekleştirmeye devam etmiş. Hatta durum öylesine çığırından çıkmış bir vaziyette ki gizemli bir takipçisi Amouranth’a birkaç ay önce 70 bin dolar nakit, korumalar ve kendini koruması için çeşitli araçlar yollamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir