MasterChef Türkiye’de tansiyon yükseliyor! Çağatay kamera arkası konuşmaları ifşa etti

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen ve yoğun ilgi gören MasterChef yarışmasında, yeni bölüm fragmanı ile gergin anlar ekranlara yansıdı. MasterChef yarışmacısı Çağatay, kamera arkasında konuşulan konuları söyleyince olanlar oldu.

Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden beri büyük ilgi gören yarışma programı MasterChef Türkiye, her bölümünde olduğu gibi son bölümde de izleyicileri şaşırtmayı başardı. MasterChef’in yarışmacısı olan Çağatay’ın kamera arkasında yaşanan olayları bir bir anlatınca, yarışmacılar arasında tansiyon yükseldi.

MASTERCHEF ÇAĞATAYIN ŞOKE EDEN SÖZLERİ

Çağatay’ın kamera arkasında konuşulan konuları gün yüzüne çıkarması ile birlikte yarışmada sular durulmadan devam etti. “Aramızda yenilgiyi kabul edemeyen arkadaşlar var” söylemlerinde bulunan Çağatay, bulunduğu yerin camının bahçeye açıldığını belirterek şu sözlere yer verdi:

“Işığı kapatınca uyuduğumuzu sanmayın, bazı şeyleri duyuyoruz ve benim midem bulanmaya başlıyor” dedi. Kıvancın arkasından konuştuğunu ve bunları duyduğunu belirten Çağatay, Fatma Nur şaşkınlığını gizleyemezken iddiaların ortasında olan Kıvanç sinirlerine hakim olamadı.

KIVANÇTAN YANIT GEÇİKMEDİ

Çağatay’ın açıklamalarında adı geçen Kıvanç da “Sen herkesin arkasından konuşuyorsun” diyerek, Çağatay’ın Burak Kaya’nın arkasından konuşup sonra da dost olduğunu iddia etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.