Kılıçdaroğlu’dan Gülşen açıklaması: Sanatçıyı çabucak özgür bırakın

ANKARA – CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dört ay evvel konserinde imam hatipliler ile ilgili kelamları nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan ve tutulan müzikçi Gülşen’e ait toplumsal medya hesabından açıklama yaptı.

“Sanatçıyı çabucak özgür bırakın” diyen CHP başkanı, “Farklı hayat usullerine sahip gençlerin ortasında uzun bir vakittir barış rüzgarları esmektedir. Emelini aşmış bir latifeyi alıp, gençlerimizi birbirine düşürmektir maksat. Biraz daha iktidarda kalmak için, daha çok çalmak ve çırpmak için” dedi ve paylaşımını şu sözlerle sürdürdü:

“Gençlere sesleniyorum, bu adaletsiz sistemin sonu geliyor. Sizleri kışkırtarak ve bölerek bu ülkeyi yönetmeye çalışıyorlar. Önümüzdeki seçimde sizler büyük bir rol oynayacaksınız. Bir olmak, kışkırtmalara karşı birbirinize kenetlenmek sizin elinizde. Ey vatan kurtaran savcı ve hakim, ‘Çürükler, adiler, s**tükler, cibilliyetsizler…’ bunlar kimin laflarıdır? Bunları bu aziz millete kim söyledi? Hukuka, adalete ihanet etmeyin; sanatçıyı çabucak özgür bırakın!” (DUVAR)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.