Kaan Boşnak’tan ‘şiddet’ argümanlarına ait açıklama: ‘Mağdur benim’

‘Yüzyüzeyken Konuşuruz’ kümesinin solisti Kaan Boşnak, 2020 yılında evlendiği ve boşanma etabında olduğu eşi Başak Ceylan Torun’un kendisi hakkındaki şiddet savlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Boşnak’ın avukatı Ayşegül Mermer aracılığıyla yapılan açıklamada, ‘fiziksel ve ruhsal şiddetin gerçek mağdurunun Kaan Boşnak olduğu’ ileri sürüldü.

“İTİBARI MAKSAT ALINDI”

Açıklamada, “Basına yansıyan ve kamuoyuna servis edilen gerçek dışı haber ve iftiralardan, sizlerle birlikte ve eş vakitli olarak haberdar olmuş durumdayız” tabirlerine yer verilerek, ‘kamuoyunun hassasiyetinin suiistimal edildiği’ ve Boşnak’ın ‘kişilik hakları ile prestijinin amaç alındığı’ savunuldu.

“MAHKEMEDE HESAPLAŞACAĞIZ”

Başak Ceylan Torun ile ‘mahkemede hesaplaşılacağının’ aktarıldığı açıklamada, “Bu çerçevede Bakırköy Aile Mahkemeleri nezdinde önlem talepli yapılan birinci müracaatımız lehimize sonuçlanmış olup bu da haklılığımızın birinci göstergesidir” denildi.

Açıklamada ayrıyeten, “Bu süreçte, bilhassa müvekkilimizin oğlunun ruhsal sıhhatinin etkilenmemesi ismine gerekli bilgi ve evrakları sadece mahkemelerle paylaşmayı uygun buluyor, bu sebeple birebir objektif davranışı ve hassasiyeti siz kıymetli basın mensuplarından da beklemekteyiz” kelamları yer aldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.