Fenerbahçe, forvet transferinde Sörloth ve King’e kilitlendi! Valencia’ya bağlı…

Fenerbahçe’nin forvet adayları içinde iki Norveçli öne çıktı. Eski Trabzonsporlu Sörloth liste başı. Leipzig ile pazarlık başladı; Alman kulübüne 6 milyon euro önerildi. Bonservisi elinde olan King’in transferi ise Valencia’nın gönderilmesine bağlı…

Bitiricilik özelliği ile ön plana çıkan güçlü bir forvet arayan Fenerbahçe, gündemindeki isimlerin sayısını ikiye indirdi.

Bu iki oyuncu da Norveç’ten. Sarı-lacivertliler öncelikle Alexander Sörloth’u istiyor. Leipzig Teknik Yöneticisi Domenico Tedesco 26 yaşındaki 1.95’lik oyuncuyu hazırlık kampında denemek istese de Kanarya’nın 6 milyon euro’luk bir teklifle Alman kulübünün kapısını çaldığı belirtiliyor. Sörloth da birinci 11 garantisi ile ikna edilmeye çalışılacak.

Alexander Sörloth (solda), Joshua King (sağda)

KING’İN MENAJERİ İSTANBUL’DA

Fenerbahçe’nin gündemindeki başka Norveçli Joshua King.

Watford ile mukavelesi sona eren ve bonservisi elinde olan 30 yaşındaki forvetin transferinde büyük yol kat edildiği, menajeri ile yapılan görüşmelerde muahede sağlandığı belirtiliyor. Buna rağmen, King’in transferi Valencia’ya endeksli. Güney Amerika’dan taliplileri olan ve manejeri İstanbul’a gelen Ekvadorlu forvet ile yolların ayrılması durumunda, Joshua King’e imza attırılması hedefleniyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.