Erol Bulut: Rehavete kapıldık

Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, Sivasspor maçının akabinde yaptığı açıklamada “Maçın hakimi bizdik. 1-0 öne geçtik. Sonrasında biraz rahatlık geldi. Rehavete kapıldık” tabirlerini kullandı.

Spor Toto Üstün Lig’in birinci haftasında Demir Küme Sivasspor alanında Gaziantep FK ile 1-1 berabere kaldı. Müsabakanın akabinde Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Erol Bulut, iki ekibin da kazanabileceği bir maç olduğunu belirterek, “Bugün dönemin birinci maçında Sivas’a karşı oynadık. Güçlü ve konutunda düzgün oynayan bir grup. Bunu geçmiş yıllardan biliyoruz. Hoş bir maç oldu. Maçın hakimi bizdik. 1-0 öne geçtik. Sonrasında biraz rahatlık geldi. Rehavete kapıldık. Bu anlarda rakibimiz üzerimize geldi. İkinci yarıdaki kolay yanılgı sonrasında yapılan penaltı oldu. İkinci yarı ortada olan bir maçtı. Kazanabilirdik, rakip de kazanabilirdi. Hoş bir maç olduğunu düşünüyorum. Ortamıza yeni katılan arkadaşlarda güç eksikliği gözlemledik. 2-3 hafta sonra daha güzel bir Gaziantep izlettireceğiz. Taraftarlarımıza da kendi evimizdeymiş üzere takviye verdikleri için, teşekkür ediyoruz” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.