En uygun fiyatlı Xiaomi elektrikli scooter için indirim fırsatı

Son günlerde popüler hale gelen elektrikli scooter’lar trafik sorununa bir çözüm sunuyor. Trafik sorununa çözüm için Xiaomi’nin elektrikli scooter modelleri Türkiye’deki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Xiaomi Mi Essential Eletrikli Scooter için indirim fırsatı geldi. Şu anda piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı Xiaomi scooter’ı olan Mi Essential’ın fiyatı 4.048 TL‘ye geriledi. Elektrikli scooter‘ın daha önceki fiyatı ise 4.400 TL idi.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essential, pili tam olarak şarj edildiğinde 20 kilometrelik bir menzil vadediyor. Scooter, IP54 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı. Yaya, standart ve spor modu olmak üzere üç farklı moda sahip olan Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essential modelinde modlar arasında geçiş yaparak hız sınırlandırılabiliyor veya hız artırılabiliyor. Scooter, spor modu ile yüzde 20 eğimli yollardan çıkabilmeye de olanak sağlıyor. Üzerinde yer alan dijital ekranı sayesinde hız limiti ve güç göstergesi görülebiliyor.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essential dayanıklı bir gövdeyle geliyor

Ayrıca Bluetooth bağlantısı yardımıyla telefonlara kurulan Mi Home üzerinden de ilgili verilere erişilebiliyor. Xiaomi Mi Essential scooter 5 saatte şarj edilebiliyor. Maksimum 100 kilograma kadar destek sunan elektrikli scooter sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Gövdesinde alüminyum malzemenin tercih edildiği scooter 12 kilogram ağırlığında.Kinetik enerji geri kazanım sistemi de geliştirilmiş durunda. Sürüş sırasında fren yaparken veya gazı bırakırken, enerji dönüşümü daha verimli oluyor. Bu da pil ömrünü uzatıyor.

PlayStation planları yanında bu da ilginizi çekebilir: La Casa de Papel: Kore için çıkan tanıtım videosu

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.