Elon Musk’la iki kez evlenmişti: Eski çocuk yıldızla nişanlandı

Riley, eski eşi Musk’ın sahibi olduğu Twitter’dan yaptığı duyuruda 2 yıldır birlikte olduğu Sangster ile nişanlandıklarını yazdı.

Musk, ‘duble’ eski eşinin yaptığı paylaşımın altına tebrikler yazmayı ihmal etmedi.

TALULAH RILEY KİMDİR

Gerçek adı Talulah Jane Riley-Milburn olan Talulah Riley, 26 Eylül 1985 tarihinde İngiltere, Hertfordshire şehrinde doğdu.

Hertfordshire’daki Hemel Hempstead’de büyüdü. Riley, orta öğretimi için Haberdashers’ın Aske’deki Kız Okulu, Berkhamsted Collegiate Okulu ve Cheltenham Bayanlar Koleji’ne katıldı. Yüksek öğrenimi için Açık Üniversitede Doğa Bilimleri okudu. Aynı zamanda Londra’da oyunculuk yapmaya başladı.

Elon Musk ile 2010 yılında evlenip 2012 yılında ayrılan ardından 2013’te yeniden evlenen ve 2016’da boşanan Riley’in mesleği oyunculuk. Riley’nin rol aldığı en büyük yapım, HBO dizisi ‘Westworld’

THOMAS BRODIE-SANGSTER KİMDİR

Thomas ilk büyük oyunculuk denemesini 13 yaşında “Aşk Her Yerde” filminde yaşadı. Filmde Başbakanı canlandıran Hugh Grant ile akraba. Thomas bu akrabalığı “Büyükannesi ve benim büyük büyükannem kız kardeşler. O, bunu bilmiyordu. ‘Görünüşe göre sen amcamsın, kuzenimsin falan’ dedim. Sonra annemi ve amcamı hatırladı ve o günden sonra sette ‘Merhaba kuzen’ diye beni selamlamaya başladı. Bu oldukça havalıydı” diyerek anlatıyor.

1990 doğumlu oyuncu, “Harry Potter ve Felsefe Taşı” filminde Ron rolü için seçmelere katılmış ancak rolü Rupert Grint’e kaptırmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx