Dünya Serenay Sarıkayaya’yı Konuşacak! Dünya Starı İle Kamareların Karşısına Geçecek Yer Yerinden Oynayacak

Son devrin başarılı sanatkarlarından Serenay Sarıkaya, isminden kelam ettirmeye devam ediyor.

Uzun müddettir televizyon dizilerinden uzakta olan lakin dijitaldeki projeleriyle dikkatleri üzerine çeken ünlü sanatçı reklam muahedeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor.

2008-2010 yılları ortasında ATV ekranlarında yayınlanan Adanalı dizisiyle tanınan ve sonrasında Lale Zamanı, Medcezir, Yer Gök Aşk, Behzat Ç. Ankara Yanıyor ve Fi üzere projelerle sevenlerini büyüleyen başarılı oyuncu, son olarak Alice Müzikali’nin başrolünde yer aldı.

İzleyicilerinin beğenisini kazanan proje, pandemi nedeniyle uzun bir mühlet orta verdi. Geçtiğimiz dönemde tekrar sahnelenen oyun perdelerini kapadı lakin izleyicilerin ağır ilgisinin akabinde tekrar başlaması planlanıyor.

Son olarak Netflix imali ile gündeme gelen Serenay Sarıkaya cephesinden bir tezli proje haberi daha geldi. Bir müddet evvel erkek arkadaşı Umut Evirgen ile tatile çıkan ünlü oyuncunun, ismini dünya çapında daha fazla duyurmasını sağlayacak bir reklam sinemasında rol alacağı öne sürüldü.

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLE ROL ALACAK

30 yaşındaki oyuncunun, Formula 1 tarihinin en başarılı pilotlarında biri olarak kabul edilen Lewis Hamilton ile birebir reklam sinemasında rol alacağı tez edildi. Başarılı oyuncunun ünlü pilot ile hangi markanın reklamı için bir ortaya geleceği ve reklam sinemasının nerede çekileceği konusuna ise bir açıklık getirilmedi.

Serenay Sarıkaya’nın birlikte kamera karşısına geçeceği söylenen Lewis Hamilton, mesleğine 2007’den 2012’ye kadar yarıştığı McLaren F1 ekibinde başlamıştı.

Lewis Hamilton, kazandığı yedi dünya şampiyonluğu ile Michael Schumacher ile birlikte en çok şampiyon olan iki Formula 1 pilotundan biri olarak ismini Formula 1 tarihine yazdırdı.

37 yaşındaki pilot, ayrıyeten Formula 1 tarihinin en çok yarış kazanan, en çok pol durumu alan ve en çok podyuma çıkan pilotu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.