Days Gone Filmi Geliyor: Başrol ve Senarist Belli Oldu!

Daha önce oyunlardan uyarlama birçok film gördük ve oyuncular olarak bunların bir çoğu beklentilerimizi tam olarak karşılamadı. Ancak Sony, PlayStation özel oyunu Uncharted’ın filmiyle bir beğeni yakalamayı başarmıştı.

Deadline’ın haberine göre göre Sony, PlayStation özel oyunlarını beyaz perdeye taşımaya devam edecek. Ünlü oyuncu Sam Heughan ve Oscar ödüllü senarist ve yapımcı Sheldon Turner, sevilen PlayStation oyununu sinemaya uyarlamaya hazırlanıyor.

‘Deacon St. John dinliyor’

Evet dostlar, doğru duydunuz: Days Gone film oluyor! Bend Studios tarafından geliştirilen ve 9 milyon satan, bir kıyamet sonrası temasında motorcu ağabeyimiz Deacon Saint John’un karısını ve hayatının aşkını kaybettikten sonra bulmaya çalışmasının hikâyesini anlatan Days Gone, 2010’da ‘En İyi Uyarlama Senaryo’ dalında Oscar ödülü alan senarist ve yapımcı Sheldon Turner tarafından yazılacak.

Filmde Deacon Saint John karakterini ise Outlander dizisinden tanıdığımız karizmatik oyuncu Sam Heughan canlandıracak. Filmin yapımcılığını Jennifer Klein ve Sheldon Turner, yapım şirketleri Vendetta Productions aracılığıyla üstlenecekler.

Sizce kıyamet sonrası temasında olan Days Gone’un sinema uyarlaması nasıl olur? Senaryo konusunda tecrübeli biri olduğu için endişe etmemiz gerek yok, peki Sam Heughan Deacon rolüne yakışır mı? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.