Bakan Kasapoğlu, Kapadokya’da gençlerle balon çeşidi yaptı

Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen program kapsamında Nevşehir’e gelen Kasapoğlu, Ürgüp ilçesi Ortahisar beldesinde gençlerle buluştu.

Gençlerle sohbet edip öz çekim yapan Bakan Kasapoğlu, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, gençlerle hem Kapadokya’da olmak hem onlarla bu heyecanı paylaşmanın büyük bir memnunluk olduğunu söyledi.

Gençlik Haftası’nda olduklarını belirten Kasapoğlu, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladık. Gençlik Haftası tüm Türkiye’de coşkuyla, heyecanla devam ediyor. Bugün de Kapadokya’da gençlerle birlikte olmak, bizi ayrıyeten memnun ediyor.” dedi.

Kasapoğlu, İstanbul’da düzenlenen tertipte 5 altın, 2 bronz olmak üzere 7 madalya kazanarak ekip halinde dünya şampiyonu olan Bayan Boks Ulusal Ekibi’ni da kutladı.

Bunun Türkiye açısından sporun geldiği yeri gösterdiğini söz eden Bakan Kasapoğlu, “Kadın sportmenler açsından geldiğimiz noktayı gösteriyor. Spordaki güçlü yürüyüşümüzü, ne kadar gerçek bir halde ilerlediğimizi gösteriyor.” diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu, daha sonra beraberindeki gençlerle balon çeşidi yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.