Anthony Hopkins paylaştığı dans görüntüsü ile toplumsal medyada dikkat çekti

84 yaşındaki Sir Anthony Hopkins, yeşil Hawaii gömleğiyle dans hareketlerini sergiledi. Hopkins’in sevinçli görüntüsü toplumsal medyada dikkat çekti.

Sir Anthony Hopkins, bir Instagram görüntüsünde dans hareketlerini sergilerken yaz tarzını de gözler önüne serdi. 84 yaşındaki usta oyuncu, 3,5 milyon takipçisiyle paylaştığı kısa görüntüde yeşil ve mavi renkli Hawaii gömleği giydi. Renkli gömleğine bej pantolon, terlik ve şık bir fötr şapka da eşlik etti.

Neşeli görüntüye ünlü oyuncu şu açıklamayı yazdı: “Sunday Summer Vibes”

Efsane oyuncu, yakında çıkacak olan One Life sinemasında 669 çocuğu Nazilerden kurtardığı için “İngiliz Schindler” lakaplı Sir Nicholas Winton’ı oynayacak.

Yapım takımının, oyuncunun projeye verdiği dayanaktan epeyce etkilendiği de konuşuluyor. Bir kaynak Hopkins’in projeyi kabul etmesiyle ilgili şunları söyledi: “Anthony’nin rolü üstlenmesine herkes hayret ediyor. Bunu yapmaya çok kararlıydı, zira Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden sonra mülteciler konusunu gündeme getirmek istiyor, bu da sinemanın öyküsüne her zamankinden daha fazla ilgisi olmasını sağlıyor.

Anthony, iki yıldan fazla bir müddettir rol için düşünülen birinci isimlerdendi, fakat pandemi olunca çoğumuz onu Sir Nicholas olarak seçme talihimizi kaybettiğimizi düşündük. Lakin Anthony’nin başrolü oynayarak rol alması hepimizi şaşırttı ve sevindirdi.”

Kuzuların Sessizliği’ndeki seri katil Hannibal Lecter rolüyle tanınan Oscar ödüllü Sir Anthony Hopkins, bir sinemada oynayan en yaşlı aktör değil. 91 yaşındaki Clint Eastwood, geçen yılki Cry Macho’yu yönetti ve oynadı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.