Antalya’da kaza yapan motosikletteki bayan: Çok pak düştük

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Bahçelievler Mahallesi 5044 sokakta Demokrasi Bulvarı istikametine seyir halindeki Emre Ö.’nün kullandığı 07 FUK 69 plakalı motosikletin, yol kenarında park halindeki 07 LME 62 plakalı arabaya art sol tampondan çarpması sonucunda kaza meydana geldi.

Çarpmanın şiddetiyle yola savrulan motosiklet şoförüne birinci müdahaleyi vatandaşlar yaparken, yaralı, 112 Acil Sıhhat grubunun müdahalesinin akabinde ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Motosikletteki yolcunun kelamları dikkat çekti

Motosiklet şoförüne yapılan müdahale sırasında motosiklette yolcu olarak bulunan bayanın “Çok pak düştük ya, vallahi âlâ düştük” şeklindeki kelamları dikkat çekti.

İHA’nın aktardığına nazaran trafik gruplarının kaza ile ilgili inceleme yaptığı sırada motosiklette yolcu olarak bulunan E.İ.Ö. isimli bayanın da rahatsızlandığı ve hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.

Ehliyetine süreksiz olarak el konuldu

Diğer taraftan hastanede yapılan denetimde 0,86 promil alkollü olduğu belirlenen motosiklet şoförüne bin 823 TL para cezası uygulanırken, ehliyetine de 6 aylığına süreksiz olarak el konuldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.