ANC destekli Xiaomi FlipBuds Pro için 800 TL’lik indirim fırsatı

Üst düzey kablosuz kulaklıklara rakip olarak geliştirilen Xiaomi FlipBuds Pro için indirim fırsatı var. 2.699 TL‘ye satılan kulaklık yapılan indirimle 1.899 TL‘ye satılmaya başlandı. 40 dB hibrit aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen kulaklık bu sayede arka plan gürültüsünü engelleyebiliyor.

Ofis, günlük ve uçak modları arasından seçim yapılabiliyor. Bu sayede her durum için en iyi işitme deneyimi elde edilebiliyor. Çift şeffaflık moduna da sahip olan kulaklık bu özellik yardımıyla kullanıcılar dilediklerinde kulaklıklarını çıkarmadan etraftaki sesi duyabiliyor. Kulaklıkta bununla birlikte aramalar için 3 adet mikrofon yer alıyor. Üç mikrofon, sesinizi ve çevresel sesleri ayrı ayrı işlemek için birlikte çalışarak gürültüyü azaltıyor. Kulaklıkta kullanılan 11 mm sürücü, net tizler, hassas ortalar ve derin baslar sunuyor. En iyi ses kalitesini elde etmek için çeşitli akustik parametrelerde ince ayar yapıldığı kulaklıkta Qualcomm QCC5151 işlemcisi bulunuyor. Qualcomm aptX desteği de sunan kulaklık bu sayede yüksek netlikte ses performansı ve dinamik ölçeklenebilirlik sağlıyor.

Xiaomi FlipBuds Pro uzun pil ömrüyle de göze çarpıyor

Kablosuz şarj cihazlarıyla da şarj edilebilen kulaklık 5 dakikalık hızlı şarj ile 2 saat kullanım imkanı sunuyor.  ANC özelliği kapalıyken kulaklık 28 saat boyunca kullanılabiliyor. ANC özelliği açıldığında ise kullanım süresi 22 saate düşüyor. Kulaklığın detaylı incelemesini önümüzdeki günlerde paylaşacağız.
Xiaomi

Samsung Galaxy Note20 Ultra indirimi kadar bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.